Dr. Oetker Magyarország Élelmiszer Kft. logo

Termékfejlesztő

  • Cég neve

    Dr. Oetker Magyarország Élelmiszer Kft.

  • Munkavégzés helye

    9241 Jánossomorja, Franck utca 38-40.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Dr. Oetker kezdetektől fogva új utakon jár. Pizzával, tortával és desszertekkel, valamint digitális platformokkal és szolgáltatásokkal - a minőség és az innovatív szellem különböztet meg minket.

Mi vár rád? Csak Rajtad áll! A Dr. Oetker-nél aktívan alakíthatod a jövőt – a sajátodat és a miénket is. Szeretnénk valami nagyobb dolog részesei lenni. És Te? JOIN THE TASTE.

Csatlakozz csapatunkhoz az alábbi munkakörben:

TERMÉKFEJLESZTŐ

Amik a FELADATAID lesznek:

  • A nemzetközi és magyar piacra történő fejlesztési munkákban való aktív részvétel.
  • A vásárlói és fenntarthatósági igények ismeretén alapuló fejlesztési folyamatokba való bekapcsolódás.
  • Adatbázisok kezelése, termékspecifikáció készítése és egyéb kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása.
  • A receptúrák folyamatos optimalizálása az aktuális piaci igényeknek megfelelően.

Mindenképp jelentkezz hozzánk, ha:

  • Van felsőfokú szakirányú végzettséged.
  • Nem okoz számodra gondot az Excel-ben történő munka és jártas vagy a Microsoft Office többi alkalmazásában is.
  • Középfokú szinten beszélsz angolul.
  • Van élelmiszeriparban szerzett tapasztalatod.
  • Jártas vagy az élelmiszeripari jogszabályok ismeretében, ami a fejlesztéshez és termékspecifikáció készítéshez szükséges.
  • Munkádat analitikus gondolkodásmód jellemzi, és fontos számodra a precizitás.
  • Nyitott vagy a fejlődés és új ismeretek irányába, pozitívan, proaktívan állsz az új kihívások elé.
  • Jó együttműködő készség jellemez és a társosztályokkal is megtalálod a megfelelő hangot.

Ami nálunk vár rád:

  • Teljes munkaidő, ami 8 órás munkavégzést takar.
  • Egy 7 fős fejlesztési csapat tagja leszel.
  • Nem csak a Teams platformon működtök együtt, hanem rendszeres személyes találkozók alkalmával is.
  • Csapatod rendkívül elkötelezett, összetartó és fiatalos  közösség.
  • Versenyképes bérezés mellett kiemelkedő Cafeteria csomagot biztosítunk számodra, amelynek alapját a 13. havi bér képezi.
  • Fontos számunkra a folyamatos szakmai fejlődés, amit természetesen számodra is biztosítunk.
  • Lehetőséged van heti 2 alkalommal Home Office-ból dolgozni a próbaidő letöltése után.
  • Ha autóval jársz be hozzánk, megkapod a maximális bejárási támogatást, és parkolóhelyt is könnyedén találsz majd az üzem saját parkolójában.
  • Mivel fontos számunkra a közösség, vállalati értékeink mentén szerveződő programok, csapatépítő, adventi- és fitnesz kihívások izgalmas kavalkádja is vár rád.

Miután jelentkeztél hozzánk:

Amennyiben önéletrajzodat relevánsnak találtuk, egy személyes interjúra invitálunk, ahol a terület vezetőjével és a HR-rel fogsz találkozni. Ez alkalommal egy 60 perces beszélgetésre számíthatsz, ahol te is felteheted a számodra fontos kérdéseket. Az interjúra jánossomorjai irodánkban fog sor kerülni.

Ha szívesen lennél a csapatunk tagja:

Küldd el önéletrajzod és bérigényed a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Munkavégzés helyszíne:

Dr. Oetker Kft. üzeme, Jánossomorja – 9241, Franck utca 38-40.